Risia e WhatsApp, mesazhe edhe kur je offline

Autori:Avdyl Pajaziti

Ishte një prej pikave më të diskutuara sa i takon këtij aplikacioni, tashmë bëhet realitet. Nëpërmjet WhatsApp do të mund të dërgoni mesazhe, edhe nëse jeni offline pas një modifikimi të kryer nga kompania.

Për të mundësuar një gjë te tillë, paraprakisht është e nevojshme që të kesh një celular i-Phone me sistem operimi iOS 9 dhe version te përmirësuar të vetë aplikacionit, të barabartë ose superior nga ai 2.12.10.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/risia-e-whatsapp-mesazhe-edhe-kur-je-offline/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala