‘Rishfaqet’ Enver Hoxha rrugëve të Tiranës

Autori:Gazeta Fjala

Ndërkohë në kuadër të ditës së çlirimit të Shqipërisë dhe ditës pa makina në bulevardin Dëshmorët e Kombit një grup pensionistësh të apasionuar të kohës se Enver Hoxhës po lëvizin me pankarta në duar dhe me thirrje pro diktatorit.

Me thirrjet “Parti Enver” këta nostalgjik të komunizimit po marshojnë në bulevard të favorizuar edhe nga levizja e lirëe njerëzve. /shqiptarja.com/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rishfaqet-enver-hoxha-rrugeve-te-tiranes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala