Rikthehet Putini

Autori:Zekirja Shabani

Presidenti Rus Vladimir Putin u rishfaq pas një mungese të pazakonshme. Putin-i mori pjesë në takimin me Almazbek Atambayev në Kirgistan.

Ky takim i Vladimir Putin që e mbajti në St.Petersburg, vie pasi Putin-i shtyu dhe anuloi takime të shumta të javes së shkuar, gjë e cila qoi në teori konspirative  dhe në spekulime rreth shëntedit të tij.

Putin së fundmi ishte parë në një konferencë për media me 5 Mars.

Përgjigja e Putin ishte shumë e thjeshtë dhe me sarkazëm “Do të ishte e mërzitshme pa thashetheme.”

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rikthehet-putini/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala