Rikthehen luftimet në Kodrën e Trimave

Autori:Zekirja Shabani

Kanë rifilluar mëngjesin e sotëm luftimet në Kumanovë. Gazetarët që gjinden në Kumanovë raportojnë se luftimet kanë rifilluar rreth orës 7:15 të mëngjesit ndërsa në orën 7:40 në Spitalin e Kumanovës janë dërguar 2 policë të lënduar dhe një tjetër i cili kishte ndërruar jetë nga plagët e marra.

Krismat kanë vazhduar deri rreth orës 8:00 ndërsa në këtë momente helikopterët fluturojnë mbi lagjen shqiptarë dhe numër i madh i autoambulancave është nisur për në Kodrën e Trimave./albeu/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rikthehen-luftimet-ne-kodren-e-trimave/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala