Rifillon seanca pa opozitën

Autori:Gazeta Fjala

Me 81 deputet nga partitë e kualicionit ka rifilluar seanca e kuvendit të Kosovës në sallen plenare.

Ndërkohë që partitë e opozitës janë suspenduar për këtë seancë dhe nuk janë lejuar nga sigurimi të futen në sallë.

Fillimisht të dy partitë e koalicionit kishin shkuar në sallën alternative,të njëjtën sallë ku më parë janë mbajtur seancat e ndërprera.

Kuvendi ka në rend të ditës 33 pika.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rifillon-seanca-pa-opoziten/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala