Rexhep Selimi shpalos flamurin kombëtar nga dritarja e Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Visar Ymeri dhe Rexhep Selimi kanë përshëndetur protestuesit nga brenda Kuvendit përmes dritareve.

Të qeshur ata i kanë dhënë “zemër” protestuesve, nga ku më pas Rexhep Selimi i ka përshëndetur ata duke nxjerr flamurin kombëtarë shqiptarë në dritaren e Kuvendit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rexhep-selimi-shpalos-flamurin-kombetar-nga-dritarja-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala