Rexhep Selimi: Protesta Përfundoi për Sonte

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti nga Lëvizja Vetëvendosje, Rexhep Selimi, tha për KALLXO.com se protesta e sotme e opozitës përfundoi.

Ai e la të hapur mundësinë që opozita të dalë nesër sërish në rrugë.

“Protesta për sonte ka përfunduar. Nesër nga mesi i ditës do të merret vesh si do të vazhdojmë pasi që gjithsesi do të vazhdojmë me protestë”, tha Selimi për KALLXO.com.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rexhep-selimi-protesta-perfundoi-per-sonte/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala