Rexhep Selimi “Me ty Komandant”

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas vendimit që mori Gjykata Themelore në Veri të Mitrovicës për dënimin e ish – luftëtarit të UÇK-së, Sylejman Selimi ka nisur edhe solidarizimi me të.

Njëri prej bashkëluftëtarëve të tij, Rexhep Selimi, në profilin e tij në rrjetin social facebook ka shkruar disa fjalë dhe postuar disa fotografi.

“Një grusht qe s’na rrëzon, veç çka na forcon!”, “Për ditë e më shumë jam UÇK” dhe “Me ty jemi komandant”, janë fjalët dhe fotografitë që ka shpërndarë Rexhep Selimi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rexhep-selimi-me-ty-komandant/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala