Rekordi i djalit të Presidentit

Autori:Avdyl Pajaziti

Endrit Thaçi, djali i Hashim Thaçit, pasi babai i tij u zgjodh president i Republikës, ka publikuar një foto në profilin e tij.

Në këtë foto, Endriti ka arritur t’i marr mbi 22 mijë pëlqime. “Isha shumë krenar për babin kur luftoi me shokë për lirinë tonë. Isha shumë krenar ditën kur e shpalli Kosovën shtet. Sot jam krenar që u votua si President i Republikës.Urime babi”, ka shkruar ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rekordi-i-djalit-te-presidentit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala