Rekord i ri Guinness për ecje mbi litarë

Autori:Avdyl Pajaziti

Një akrobat thyen rekordin botëror të Guinness për ecjen më të gjatë mbi litar me sy lidhur. Litari në 150 m lartësi, mes dy gradacelave në Kinë.

924x612_306148

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rekord-i-ri-guinness-per-ecje-mbi-litare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala