Reçica: Nënshkrimet nuk i kemi problem

Autori:Avdyl Pajaziti

Nënkryetari i Grupit Parlamentar, Elmi Reçica, ka thënë se zgjedhja e Presidentit nuk është në rendin e ditës për nesër.

Ai ka thënë se Presidenti do të zgjedhet në një seancë solemne dhe se nënshkrimet janë vetëm çështje formale.

“Jo nesër jo, do të thotë kur të percaktohet dita dhe momenti për ta hudhë në rend dite zgjedhja e Presidnetit, do t’i grumbullojmë nënshkrimet. Momentin që dakordohemi kur do të jetë seanca, çështja e nënshkrimeve është punë e kryer”, ka thënë Reçica në një intervistë për RTK’në.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/recica-nenshkrimet-nuk-i-kemi-problem/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala