Reagon Petrit Selimi: Vetëvendosje janë fashista

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendësministri Petrit Selimi ka treguar në Twitter se është gjuajtur me ve nga aktivistë të VV-së.

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i ka quajtur kriminelë fashistë njerëzit e Vetëvendosjes.

“Sapo u gjuajta me ve nga kriminelët fashistë të VV-së. Përgjigja ime: Do të udhëtojë nesër në Azi për të kërkuar më shumë vota për anëtarësimin në UNESCO”, ka shkruar Selimi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/reagon-petrit-selimi-vetevendosje-jane-fashista/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala