Reagim inteligjent nga farmacistja gjatë tentimit për vjedhje në Prizren (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në dy video të dërguara në adresë të Telegrafit shihet një hajn duke tentuar të vjedh një barnatore, e cila sipas lexueses që e ka dërguar është bërë në Prizren.

Po sipas lexueses, ngjarja ka ndodhur të barnatoren City Pharm.

Megjithatë, hajni nuk ia ka dalë, falë inteligjencës së farmacistes.

Për më shumë shikojeni videot më poshtë:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/reagim-inteligjent-nga-farmacistja-gjate-tentimit-per-vjedhje-ne-prizren-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala