Ramushi në fund të turmës (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Protestës iu ka bashkangjitur edhe lideri i AAK Ramush Haradinaj me bashkpartiak të tij.

Ai nuk është parë në ballë të turmës por diku ka fundi i saj.

10945939_10205748064209711_1555786598_n 10949755_10205748064689723_1699001364_n 10949836_10205748064529719_1581395316_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ramushi-kah-fundi-i-turmes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala