Ramushi përshëndet protestuesit

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti dhe lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë ka dal jashtë objektit të Kuvendit, duke përshendetur aktivistëve te opozitës.

Gjithashtu jashtë ka dalur edhe Fatmir Limaj.

Deputeti Limaja ka thënë të mos e thirret seanaca deri sa të kuptojhet dhe të  reflektojnë për gabimin që e kanë bërë.

“Me thirrjen e seancës po e provokojnë situatën, aq më tepër edhe se sot kemi rrethim policor, kjo tregon që kjo qeveri nuk është në interes tuajin me ndëgju”, tha Limaj.ramushi

rambo

limaj

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ramushi-i-bashkohet-protestuesve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala