Ramushi ecën vetëm (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj gjatë ditës së hënë ka vendosur të dal i vetëm e krejt civil nëpër Prishtinë.  Ai kësaj radhe nuk është ruajtur nga badigardët (rojet) e as nuk është vozitur me ndonjë xhip të zi.

Gazeta Fjala ka siguruar fotot ku shihet Ramushi duke shkuar në këmbë për tek selia e AAK.

Për më tepër shiheni fotot:

11358674_10206738252163791_997536084_n

11350018_10206738243523575_1938028394_n

11335842_10206738243563576_594332501_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ramushi-ecen-vetem-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala