Ramush Haradinaj ultimatum qeverisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i AAK Ramush Hradinaj ka deklaruar se qytetarët e Kosovës kanë dalur në protestë për ti thënë stop korrupcionit, për ti thënë stop rritjes së energjisë elektrike…

 

Ai ka deklaruar se qeveria e Kosovës i ka dy javë kohë të reflektoj në luftën ndaj korrupcionit e të kqijave që e kanë kapluar shtetin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ramush-haradinaj-ultimatum-qeverise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala