Ramush Haradinaj rizgjidhet kryetar i AAK-së

Autori:Avdyl Pajaziti

Ramush Haradinaj është rizgjedhur kryetar i AAK-së edhe për një mandat.

Nga 532 delegatë sa kanë votuar, Haradinaj ka marr 527 vota, 3 vota kanë qenë kundër dhe dy abstenimee,

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ramush-haradinaj-rizgjidhet-kryetar-i-aak-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala