Ramush Haradinaj: Po na detyroni të votojmë në mënyrë të paskrupullt

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i AAK-së tha se duhet të respektohen procedurat dhe rregullat e Kuvendit. Ai tha se po na detyroni të votojmë nga dy herë në mënyrë të paskrupullt.

“Ne kemi vërejtje në shumëçka, për çka është fjala në këtë rast, po na detyroni të votojmë dy herë në mënyrë bukur të pa skrupullt.  Është riprocedim dhe ju jeni kryetari Kuvendit dhe ju duhet t’i respektoni procedurat”, ka thënë Haradinaj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ramush-haradinaj-po-na-detyroni-te-votojme-ne-menyre-te-paskrupullt/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala