Ramush Haradinaj na tregon si bën lopa (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ramush Haradinaj, teksa ka treguar problemin e demarkacionit me Malin e Zi, ka marrë një shembull se si bën lopa kur i merret ushqimi në grazhd.

“Edhe lopës me ia heq koshin kur është t’uj hangër bën muuuuu”, ka thënë Haradinaj, për emisionin “Politikë” që transmetohet në Tribnuna Channel.

Haradinaj ka thënë se toka që i është dhënë Malit të Zi është sa hapësira e Prishtinës e Obiliqit.

Video ketu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ramush-haradinaj-na-tregon-si-ben-lopa-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala