Ramadani: Budallakitë e Serbisë s`kanë të ndalur

Autori:Avdyl Pajaziti

Për ndalimin e kreut të AAK-së Ramush Haradinaj nga autoritetet sllovene ka reaguar edhe sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Burim Ramadani.

“Çmenduria nga budallakitë e Serbisë nuk paskan të ndalur!” ka shrkuar Ramadani në një postim të tij në llogarinë e tij në rrjetin social facebook, transmeton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ramadani-budallakite-e-serbise-skane-te-ndalur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala