Qytetari që ia kryen punët Komunës [Foto]

Autori:Avdyl Pajaziti

Një banorë i lagjes Dardania në Prishtinë ka vendosur që të marrë vetë iniciativën për rregullimin e dritave në parkun e kësaj lagjeje.

Shenasi Beqiri është ai i cili tash e disa vite së bashku me ndihmën e familjarëve të tjerë është përkujdesur për dritat e parkut në lagjen Dardania.

Një qytetar i cili i ka dërguar disa fotografi në adresën e Indeksonline, ka treguar gjithashtu se Shenasi Beqiri përpos që kujdeset për rregullimin e dritave në këtë park, ai gjithashtu më herët kishte mbjell edhe drunj të ndryshëm të cilat tash janë rritë dhe i japin bukuri dhe hije parkut./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qytetari-qe-ia-kryen-punet-komunes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala