Qytetarët para kuvendit kërkojnë shtet sovran jo shtet mbi shtet

Autori:Gazeta Fjala

Para fillimit të seancës së paralajmëruar të kuvendit, jasht kësaj ndërtese qytetarët kanë vendosru disa thirrje për ndihmë nga ndërkombëtarët në anulimin e marrëveshjeve.

“Marrëveshje në dëm të shqiptarëve, i kam ba thirrje gjithë ambasadave, gjithe miqve ndërkombëtar të na ndihmojnë “, tha njër nga qytetarët.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qytetaret-para-kuvendit-kerkojne-shtet-sovran-jo-shtet-mbi-shtet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala