Qytetarë që furnizohen nga “Badovci” deri më 15 nëntor me probleme

Autori:Gazeta Fjala

Banorët e Prishtinës, që furnizohen nga Fabrika e Trajtimit të Ujit të Pijës “Badovc”, do të kenë furnizim të vështirësuar.

Sipas komunikatës së dërguar nga Ujësjellësi regjional “Prishtina”, kjo po ndodh për shkak të punimeve në rehabilitimin e flokuratorëve, dhe kjo gjendje do të vazhdojë deri më 15 nëntor.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qytetare-qe-furnizohen-nga-badovci-deri-me-15-nentor-me-probleme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala