Qysh me pastru ekranin e pajisjes tuaj “Touch Screen” ?

Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo metodë e pastrimit me gjel antibakterial është shumë e mirë sepse i vret të gjitha mikrobet. Kjo metodë duhet të përdoret me masë të konsideruar

1

Merrni në gjel antibakterial. Ajo është e njohur si gjel për pastrimin e duarve

2

Merrni një letër të pastër kuzhine

3

Vendos pak gjel në këtë letër të pastër

4

Filloni pastrimin e ekranit

5

Në fund përdorni një leckë mikrofibër për të pastruar çdo mbetje në ekran.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qysh-me-pastru-ekranin-e-pajisjes-tuaj-touch-screen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala