Qysh me liru hapësirë në Android?

Autori:Avdyl Pajaziti

1.Kliko opcionin Settings.

Image

 

2.Kliko Apps apo Applications

Image

 

3.Gjeje opcionin Downloaded. Në këtë opcion i gjen të gjitha aplikacionet e shkarkuara deri më tani.

Image

 

4.Gjej aplikacionet që nuk të kryejnë më punë, mirëpo zëjnë vend.

Image

 

5.Kliko në butonin Uninstall. Konfirmoje që dëshiron ta fshis aplikacionin duke klikuar OK.

Image

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qysh-me-liru-hapesire-ne-android/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala