QKUK: Vdes i aksidentuari

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka ndërruar jetë një person nga Deçani gjatë trajtimit mjekësor në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë.

I ndjeri ishte duke u trajtuar në këtë klinikë si pasojë e një aksidenti të ndodhur në muajin shkurt.

Trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qkuk-vdes-i-aksidentuari/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala