Qeveria vëzhgon protestuesit

Autori:Gazeta Fjala

Ndërkohë që në kuvend po vazhdon pauza pas hedhjes se gazit, dhe pargimit të deputetëve të opozitës nga sigurimi prej sallës së Kuvendit, ngaqeveria po vëzhgohen protestuesit që gjindej jasht objketit të kuvendit, shkruan Gazeta Fjala.

prej qeverise 1 prej qeverise 2 prej qeverise

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qeveria-vezhgon-protestuesit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala