Qeveria niset për në Kuvend (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot Kuvendi i Kosovës pritet të diskutojë Buxhetin për vitin 2016 të proceduar nga Qeveria.

Seanca e paralajmëruar për sot në ora 9:00, është kundërshtuar nga opozita, të cilët kanë kërkuar që ajo të mos mbahet.

aaa12
aa36

Ata kanë thënë se do ta pamundësojnë zhvillimin edhe të kësaj seance.

Opozita po kërkon tërheqjen e nënshkrimeve nga marrëveshjet me Serbinë dhe Malin e Zi. /lajmi.net

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qeveria-niset-per-ne-kuvend-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala