Qeveria i jep edhe 150 mijë euro për dialogun

Autori:Avdyl Pajaziti

Qeveria e Kosovës i ka ndarë 150 mijë euro për nevojat e dialogut ndërshtetëror me Serbinë.

Zëvëndëskryeministri, Kujtim Shala me këtë rast ka thënë se ndarja e këtyre mjeteve është bërë me qëllim të plotësimit të nevojave të Ministrisë pa Portofol, transmeton Klan Kosova

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qeveria-i-jep-edhe-150-mije-euro-per-dialogun/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala