Qetë para Kuvendit, protesta vazhdon

Autori:Gazeta Fjala

Përkrahësit e opozitës po vazhdojnë të qëndrojnë përpara dyerve të Kuvendit duke brohoritur parrullat si “Poshtë Zajendica dhe Zajednica nuk kalon”.

Disa prej tyre edhe janë shpërndarë për t’u kthyer prapë në orën 22:00 për kur është paralajmëruar mbajtja e seancës, njofton Klan Kosova.

Ndërkaq deri tani situata po vazhdon të jetë e qetë dhe forcat e policisë janë në të njëjtën numër siç kanë qenë gjatë gjithë ditës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qete-para-kuvendit-protesta-vazhdon/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala