Qeriqi uron bashkëluftëtarë për pensione

Autori:Gazeta Fjala

Xhevdet Qeriqi kryetar i Këshillit për Mbrojtjen e Luftëtarëve të UÇK-së, ka bërë të ditur  një lajm të mirë për vetaran.

Ai përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, lajmëroi se disa bashkëluftëtarë  të tij nga Skënderaj i kanë marrë pensionet e veteranëve, transmeton Gazeta Fjala.

“Uroj që në një kohë sa më të shpejt të gjithë ju bashkëluftarë t`i merrni edhe ju sepse shkoj gjatë kjo punë madje tepër gjatë. Suksese dhe respekt për të gjithë ju” ka shkruar ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qeriqi-uron-bashkeluftetare-per-pensione/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala