Qentë endacakë shëtisin në qendër të Prishtinës

Autori:Gazeta Fjala

Në mëngjesin e sotëm, në qendër të Prishtinës, janë parë shumë qenë edacakë.  Fotot janë bërë afër sheshit Zahir Pajaziti

Prania e tyre në mes të kryeqytetit, gjithësesi që paraqet rrezik për qytetarët./Tribuna

qente

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qente-endacake-shetisin-ne-qender-te-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala