Qentë endacak vërshojnë qendrën e Ferizajt (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Rrugëve të Ferizajt që në mëngjes mund të takosh qenë endacak. Ata madje “marshojnë” lirshëm edhe pranë Stacionit Policor të këtij qyteti.

Gazeta Fjala sjell disa fotografi të bërë para ka çastesh.

11258631_10206636611702843_1647131222_n

11337142_10206636611942849_122481766_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qente-endacak-vershojne-qendren-e-ferizajt-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala