Qentë endacak në Ferizaj [Video]

Autori:Avdyl Pajaziti

Në orët e hershme të mëngjesit rrugët e Ferizajit mbulohen nga qentë endacakë të cilët enden në tufa të mëdha, duke rrezikuar jetën e qytetarëve të vendit.

Video këtu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qente-endacak-ne-ferizaj-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala