Qent sulmojnë nxënësen dhe mësuesen në Ferizaj (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Qent endacak para pak çastesh kanë sulmuar një nxënëse të shkollës fillore Gjon Serreqi në Ferizaj, ndersa sot gjatë ditës është sulmuar nga qent edhe një mësuese e kësaj shkolle.

Gazeta Fjala, ka mësuar se rasti ka ndodhur në rrugën Gjon Serreqi afër shkollës ku një grumbull i madh i qenve endacak vazhdimisht qëndron aty për shkak të mbeturinave të grumbulluara në këtë vend.

nxxx sulll

berll berllog

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qent-sulmojne-nxenesen-dhe-mesuesen-ne-ferizaj-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala