Qeni gjigant (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Në një foto që po qarkullon në internet shihet qeni më i madh që keni pasur rastin të takoni ndonjëherë.

Pavarësisht se është gjigant, ky qen duket shumë miqësor me pronaritn e tij.

Nuk dihet se në cilin vend është bërë kjo fotografi dhe nuk ka të dhëna se kush është pronari i tij.

qeni

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qeni-gjigant-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala