Qëndroni larg vilës së George Clooney

Autori:Zekirja Shabani

Kryetari i bashkisë të Laglio ka deklaruar se do të gjobiten deri në 500 euro ata të cilët i afrohen villës luksoze të George Clooney, në breg të lumit Como në Itali.

Roberto Pozzi, kryetari i baskisë në Laglio, lëshuar urdhëresën për ruajtjen e gruas së aktorit, e cila quhet Amal Almuddin.

Qdokush që i afrohet rreth 100 metrave me veturë apo me barkë afër vilave të Clooney-t – do të jetë i detyruar të paguajë gjobën.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qendroni-larg-villes-se-george-clooney/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala