Qaj për aktivistët e opozitës

Autori:Gazeta Fjala

Derisa brenda objektit të Kuvendit të Kosovës po zhvillohet takimi i kryesisë së kuvendit, jashtë objektit përkrahsit e partive opozitare po shërbehen me qaj.

Fotot Gazeta Fjala.

qaja per protestuesit

 

 

qaj protest

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/qaj-per-aktivistet-opozitare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala