“Puthja” e Margaret Thatcherit shitet 3000 Euro

Autori:Avdyl Pajaziti

Një puthje e Margaret Thatcherit nuk ka cmim. Këtë duhet të ketë menduar faqja e internetit për koleksionistët, e cila ka nxjerrë në shitje një facoletë, mbi të cilën Zonja e Hekurt kishte lënë gjurmën e buzëkuqit të saj ngjyrë rubin, përpara se të mbante një konferencë në Ohajo, 15 vjet më parë. Cmimi? 3000 Euro. Facoleta ishte gjetur nga një pastruese në dhomën e Ohio Theater të Columbusit, e rezervuar për ish kryeministren britanike.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/puthja-e-margaret-thatcherit-shitet-3000-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala