Pushtohet Durrësi nga 3Z [Foto]

Autori:Avdyl Pajaziti

Disa vetura 3Z janë parë në njërin nga hotelet e Durrësit në Shqipëri.

Përkundër premtimeve që qeveritarët po kursejnë miliona euro, ata sërish po përdorin veturat zyrtare për trajnimet e tyre jashtë vendit./Indeksonline/

foto

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pushtohet-durresi-nga-3z-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala