Punimet e KEDS lënë pa rrymë disa vendbanime

Autori:Avdyl Pajaziti

KEDS njofton se sot, e hënë, prej orës 10:00 deri në orën 16:00, gjatë kohës sa do të zgjatin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin fshati: Bibaj, Fshati i Vjetër (një pjesë), Sojeva, Mirosala, Dardania dhe Zllatari.

Këto fshatra do të mbesin pa rrymë plotë gjashtë orë. Shkyçja bëhet me qëllim të ndërrimit të shtyllave dhe pastrimit të trasesë së LP 10 kV

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/punimet-e-keds-lene-pa-rryme-disa-vendbanime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala