Punëtorët e administratës së Kuvendit ikin nga dalja emergjente (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Pas hedhjes së gazit lotësjellës nga ana e opozitës, punëtorët e administratës së Kuvendit të Kosovës kanë lëshuar zyrat e tyre.

Ata kanë shfrytëzuar daljen emergjente për t’i ikur gazit lotsjellës.

administra

admi

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/punetoret-e-administrates-se-kuvendit-ikin-nga-dalja-emergjente-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala