Puna më e veçantë, 280 euro për të imituar macen

Autori:Avdyl Pajaziti

Ndër punët dhe profesionet më të çuditshme që po qarkullojnë aktualisht nëpër botë, kjo të çudit vërtet.

Sophie, ka ofruar punë për dikë që të muallijë, ta ledhatojë sikurse një mace, teksa ajo fle. Duke theksuar që kjo shpallje nuk është trik apo shaka, ajo thotë se do të paguajë 30 paund orën dhe kërkon dikë të punojë prej orës 11  deri në orën 6 të mëngjesit, shkruan The Sun.

“Do të ofroj qumësht dhe peshk, por lejohet që të hash vetëm kur unë të jem duke fjetur, sikurse tualetin që mund të përdorësh vetëm kur unë të jem në gjumë”- shkruan në shpalljen e Sophie.

Weirdest Gumtree ad ever? Woman seeks human who will act like a CAT

Weirdest Gumtree ad ever? Woman seeks human who will act like a CAT

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/puna-me-e-vecante-280-euro-per-te-imituar-macen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala