Publikohen sërish fytyrat e të arrestuarve (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia maqedonase ka vazhduar me publikimin e fytyrave të të arrestuarve nga aksioni në Kumanovë.

Së fundmi në kanalin zyrtar të policisë në YouTube është publikuar një video ku shihen të arrestuarit brenda stacionit policor, transmeton Zhurnal.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/publikohen-serish-fytyrat-e-te-arrestuarve-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala