Publikohen pamje të reja të sulmit me gur të autobusit të kombëtares serbe (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Qytetarët filmojnë momentin kur autobusi i kombëtares serbe goditet me gurë.

Në profilin “JETA OSH QEF” , në rrjetin social “Facebook” është publikuar një video tjetër, ku shihet momenti kur autobusi i kombëtares serbe është qëlluar me gurë, gjatë rrugës nga aeroporti i Rinasit drejt hotel “Sheraton”.

Në video dëgjohet zhurma e gurit në xhamin e autobusit dhe zërat e qytetarëve që thonë: “Ua i ranë, i ranë”.

Mbrëmjen e së mërkurës, policia bëri të ditur se ka identifikuar autorin e ngjarjes, i cili mësohet se është një minoren 14-vjeçar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/publikohen-pamje-te-reja-te-sulmit-me-gur-te-autobusit-te-kombetares-serbe-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala