Publikohen pamje të reja të Bataclan (Foto+18)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pamje të reja nga sulmi brenda sallës Bataclan ku po performonte një grup muzikor janë publikuar sot në Dailymail.

Në videon e publikuar shihet grupi muzikor që në momentin e të shtënave mbesin të shtangur.

Njëri nga muzikantët, i cili po u binte baterive, është fshehur menjëherë pas instrumentit të tij, ndërkohë që vokalisti kishte mbetur i shtangur në skenë duke mos e kuptuar se çfarë po ndodhte, transmeton Gazeta Express.

Janë publikuar edhe foto të reja para dhe pas sulmit brenda Bataclan-it.

KUJDES! Fotot përmbajnë pamje të rënda.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/publikohen-pamje-te-reja-te-bataclan-foto18/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala