Publikohen foto të personit që sulmoi Lulzim Bashën (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Suel Liço, personi që qëlloi me një karrige në drejtim të kreut të opozitës në Ersekë, është një militant i Partisë Socialiste.

Këtë e tregojnë qartë fotot e mëposhtme.

Megjithatë policia thotë se ai nuk kishte për qëllim të sulmonte kreun e opozitës, Lulzim Basha, por një të afërmin e tij, që ishte në atë takim.

Policia shkon edhe më larg, kur thotë se ai ka probleme mendore.

Image
Image
Image
Image

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/publikohen-foto-te-personit-qe-sulmoi-lulzim-bashen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala