Protestuesit: KEDS po na vjedhë

Autori:Zekirja Shabani

Izet Ibrahimi nga NISMA ka thënë se  qytetarët në heshtje po lekojnë KEDS-in ti vjedh .

Sipas tij kosovarët po pagujnë rrymen më shtrenjt se të gjithë shtetet e rajonit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protetesuesit-keds-po-na-vjedhe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala