Protestuesit thyejnë edhe një veturë të policisë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe një veturë e Policisë së Kosovës është dëmtuar nga protestuesit. Vetura e dëmtuar është në afërsi të Postës së Kosovës, aty ku ishin edhe protestuesit.

Ata tani janë nisur drejt sheshit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-thyejne-edhe-nje-veture-te-policise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala